Oidentifierad konstnär hubertusjakt oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Hubertusjakt, otydligt signerad, olja på pannå, 22x32 cm

165663

2013-01-14