Erland Cullberg oljemålning

Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CULLBERG, Erland (1931-2011): Figurkomposition, signerad E C, olja på duk, 120x100 cm

165677

2013-01-13