Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CULLBERG, Erland (1931-2011): Figurkomposition, signerad E C, olja på duk, 120x100 cm
165677
2013-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här