Ljuskorna i förgylld brons

Ljuskorna i förgylld brons
Ljuskorna i förgylld brons
Ljuskorna i förgylld brons
Ljuskorna i förgylld brons
Ljuskorna i förgylld brons
Ljuskorna i förgylld brons

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSKRONA, med glasplafond, för 12 ljus, 1800-talets andra hälft, förgylld brons, höjd 92 cm

Omarbetad

165679

2013-01-20