Stolar och karmstolar
Valmis
2013-01-20
165695
| Korkein tarjous | 5 400 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
STOLAR, 2 st, KARMSTOLAR, 2 st, 1800-tal, med intarsia, Holland/England
Skador och lagningar