Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 2 st, KARMSTOLAR, 2 st, 1800-tal, med intarsia, Holland/England
Skador och lagningar
165695
2013-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här