Knut Gruva oljemålning

Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRUVA, Knut (1902-1981): Stenbrottet i Halland, signerad och daterad Gruva -52, olja på duk, 39x55 cm

165728

2013-01-14