Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Komposition, signerad, EA, med dedikation "Till Sven tillgivne vännen Bengt Lindström", färglitografi, 51x72 cm

165734

2013-01-14