Ludwig Lanckow oljemålning

Ludwig Lanckow oljemålning
Ludwig Lanckow oljemålning
Ludwig Lanckow oljemålning
Ludwig Lanckow oljemålning
Ludwig Lanckow oljemålning
Ludwig Lanckow oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LANCKOW, Ludwig (Louis) (1845-1908), troligen: Flickporträtt, signerad L Lanckow, olja på duk, 66x50 cm

165743

2013-01-14