Erik Höglund blandteknik

Erik Höglund blandteknik
Erik Höglund blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖGLUND, Erik (1932-1992): "Svartväxling", signerad och daterad Erik Höglund -88, 99/250, blandteknik, 48x68 cm

165764

2013-01-14