Bordslampfot Louis XV-stil

Bordslampfot  Louis XV-stil
Bordslampfot  Louis XV-stil
Bordslampfot  Louis XV-stil
Bordslampfot  Louis XV-stil
Bordslampfot  Louis XV-stil
Bordslampfot  Louis XV-stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSLAMPFOT, 1800-tal, Louis XV-stil, förgylld brons, höjd 46 cm

165770

2013-01-15