Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALLIN, Edgar (1892-1963): Skogsmotiv, signerad och daterad Edgar Wallin 1959, olja på duk, 100x80

165778

2013-01-15