Bengt Elde

Bengt Elde
Bengt Elde
Bengt Elde
Bengt Elde

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELDE, Bengt (född 1939): Bogserbåt i sjö, signerad och daterad Be. Elde 71, blandteknik, 25x24 cm, konstnärstillverkad ram

165787

2013-01-14