Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ELDE, Bengt (född 1939): Bogserbåt i sjö, signerad och daterad Be. Elde 71, blandteknik, 25x24 cm, konstnärstillverkad ram
165787
2013-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här