Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ULLBERGER, Kurt (1919-2008): "Allvaret - Sundre", signerad och daterad K Ullberger -70, olja på pannå, 16x41 cm
165793
2013-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här