Kurt Ullberger oljemålning

Kurt Ullberger oljemålning
Kurt Ullberger oljemålning
Kurt Ullberger oljemålning
Kurt Ullberger oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULLBERGER, Kurt (1919-2008): "Allvaret - Sundre", signerad och daterad K Ullberger -70, olja på pannå, 16x41 cm

165793

2013-01-14