Kurt Ullberger oljemålning

Kurt Ullberger oljemålning
Kurt Ullberger oljemålning
Kurt Ullberger oljemålning
Kurt Ullberger oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULLBERGER, Kurt (1919-2008): Landskap, signerad och daterad K Ullberger -73, olja på pannå, 21x35 cm

165794

2013-01-14