Signe Barth oljemålning

Signe Barth oljemålning
Signe Barth oljemålning
Signe Barth oljemålning
Signe Barth oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARTH, Signe (Uddevalla 1895-1982): "Fiskejakt för ankar" Bohuslän, signerad och daterad Signe Barth -41, olja på pannå, 23x18 cm

Smärre färgbortfall

165805

2013-01-15