Empirebyrå i mahogny

Empirebyrå i mahogny
Empirebyrå i mahogny
Empirebyrå i mahogny
Empirebyrå i mahogny
Empirebyrå i mahogny
Empirebyrå i mahogny

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, empire, mahogny, höjd 80, 80x50 cm

Fanérskador

165818

2013-01-20