Taube mapp

Taube mapp
Taube mapp
Taube mapp
Taube mapp
Taube mapp
Taube mapp
Taube mapp
Taube mapp
Taube mapp
Taube mapp
Taube mapp
Taube mapp
Taube mapp
Taube mapp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAUBE, Evert (1890-1976): Mapp: "Minnen från Pampas", signerade och daterade Evert Taube 72, 2/195, 6 st färglitografier, bladstorlek 45x55,5 cm vardera, oramade

165819

2013-01-24