Miklos Szuhodovszky skulptur

Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SZUHODOVSZKY, Miklos (född1943): Utan titel, monogramsignerad, daterad 1987, olika material, höjd 70 cm

En lös del, färgbortfall

165827

2013-01-16