Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): (27 st) Motiv från Sydfrankrike, signerade och numrerade, upplaga 120, torrnål, 16 olika motiv, 39x42 resp 42x39 cm, oramade, i mapp
165831
2013-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här