Astri Bergman-Taube torrnål

Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): (27 st) Motiv från Sydfrankrike, signerade och numrerade, upplaga 120, torrnål, 16 olika motiv, 39x42 resp 42x39 cm, oramade, i mapp

165831

2013-01-24