Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SZUHODOVSZKY, Miklos (född1943): Utan titel, monogramsignerad, daterad och numrerad 1987 nr. 1, patinerat trä monterad på stensockel, höjd 73 cm
Färgbortfall
165834
2013-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här