Miklos Szuhodovszky skulptur

Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SZUHODOVSZKY, Miklos (född1943): Utan titel, monogramsignerad, daterad och numrerad 1987 nr. 1, patinerat trä monterad på stensockel, höjd 73 cm

Färgbortfall

165834

2013-01-16