Klubbat för:
1 200 SEK
1 200 SEK
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970), Violer, signerad och daterad Erixson 89, gjordes till KF.s 50-års jubileum 1959, färglitografi, 48x40 cm
165848
2013-01-16