Sven X:et Erikson

Sven X:et Erikson
Sven X:et Erikson
Sven X:et Erikson
Sven X:et Erikson

Klubbat för:

1 200 SEK

1 200 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970), Violer, signerad och daterad Erixson 89, gjordes till KF.s 50-års jubileum 1959, färglitografi, 48x40 cm

165848

2013-01-16