Klubbat för:
1 900 SEK
3 000 SEK
TALLRIKAR, 13 st, varav 2 djupa, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger med olika mönster, diameter 23 cm
Skador i form av nagg och sprickor
165851
2013-01-20