Tallrikar i porslin Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

3 000 SEK

TALLRIKAR, 13 st, varav 2 djupa, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger med olika mönster, diameter 23 cm

Skador i form av nagg och sprickor

165851

2013-01-20