Djupa tallrikar i porslin Kina famill rose

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DJUPA TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger av blommor, diameter 23 cm

Skador

165855

2013-01-20