Oljemålning oidentifierad konstnär

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Samling inför midsommardansen, otydligt signerad, olja på duk, 65x110 cm
Enligt uppgift inköpt på auktion i Leningrad på 1950-talet.

165856

2013-01-16