Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHIÖLER, Inge (1908-71): (3 st) Motiv från Koster samt porträtt, 2 signerade i blyerts, 1 stämpelsignerad, provtryck samt i numrerad 25/30, färgserigrafier, 50x55 resp 52x44 cm
165858
2013-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här