Bord 1940-tal

Bord 1940-tal
Bord 1940-tal
Bord 1940-tal
Bord 1940-tal
Bord 1940-tal
Bord 1940-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORD, 1940-tal, råglasskiva med dekor, belysning, höjd 58, diameter 80 cm

Bruksslitage

165862

2013-01-16