Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORD, 1940-tal, råglasskiva med dekor, belysning, höjd 58, diameter 80 cm
Bruksslitage
165862
2013-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här