Ingrid Ruin oljemålning

Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

RUIN, Ingrid (1881-1956): Badande kvinnor, signerad och daterad I Ruin 1923, olja på duk, 65x45 cm

165864

2013-01-16