Bricka skål i porslin Kina

Bricka skål i porslin Kina
Bricka skål i porslin Kina
Bricka skål i porslin Kina
Bricka skål i porslin Kina
Bricka skål i porslin Kina
Bricka skål i porslin Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRICKA, kantonporslin, Kina, 1800-tal, SKÅL, porslin, Kina, dekor i imarifärger, brickans längd 25 cm

Skador, lagningar

165865

2013-01-20