Siri Derkert litografi

Siri Derkert litografi
Siri Derkert litografi
Siri Derkert litografi
Siri Derkert litografi
Siri Derkert litografi
Siri Derkert litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DERKERT, Siri (1888-1973): (3 st) "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", osignerade, färglitografier, bladmått 51x65 cm samt "Jag vägrar förinta mig", signerad och numrerad 36/60, litografi, 56x44 cm, oramade

165866

2013-01-24