Fritz Lindström oljemålning
2013-01-16
165881
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LINDSTRÖM, Fritz (1874-1962): Vid stranden, signerad och daterad Fritz Lindström 1892, olja på duk, 30x49 cm
Dukhål