Ante Karlsson-Stig oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARLSSON-STIG, Ante (1885-1967): Barn i landskap, signerad och daterad Ante Karlsson Stig 1927, olja på duk, 64x84 cm

165885

2013-01-16