Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KARLSSON-STIG, Ante (1885-1967): Barn i landskap, signerad och daterad Ante Karlsson Stig 1927, olja på duk, 64x84 cm
165885
2013-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här