Francois Richard de Montholon oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONTHOLON de, François Richard (1856-1940): Landskap med fårhjord, signerad F.de Montholon, olja på duk, 33x46 cm

165889

2013-01-16