Miklos Szuhodovszky skulptur

Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur
Miklos Szuhodovszky skulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SZUHODOVSZKY, Miklos (född1943): Utan titel, otydligt monogramsignerad och daterad 1986, olika material, höjd 87 cm

165890

2013-01-16