Oljemålning efter Correggio

Oljemålning efter Correggio
Oljemålning efter Correggio
Oljemålning efter Correggio
Oljemålning efter Correggio

Klubbat för:

12 000 SEK

15 000 SEK

CORREGGIO, efter, Madonna med barnet och Hieronymus, 1800-tal, olja på duk, 160x120 cm

165894

2013-01-16