Astri Bergman Taube grafikmappar

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAUBE, Astri och Evert: (2 mappar) Mapp:"6 grafiska blad av Astri och Evert Taube", signerade Astri Bergman-Taube, 2/280, serigrafier, bladstorlek 45x55,5 cm vardera, texter av Evert Taubeoramade samt Mapp: "Antibes", signerade och numrerade 9/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera

Gulnader

165897

2013-01-24