Miklos Szhodovszky skulptur

Miklos Szhodovszky skulptur
Miklos Szhodovszky skulptur
Miklos Szhodovszky skulptur
Miklos Szhodovszky skulptur
Miklos Szhodovszky skulptur
Miklos Szhodovszky skulptur
Miklos Szhodovszky skulptur
Miklos Szhodovszky skulptur

Klubbat för:

800 SEK

1 200 SEK

SZUHODOVSZKY, Miklos (född 1943): Utan titel, monogramsignerad och daterad 1987, olika material, höjd 32 cm

165899

2013-01-16