Astri Bergman Taube grafikmappar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): Mappar (2 st): "Sjösala ängar", signerade och numrerade 3/225, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube samt "Sjösala lundar", signerade och numrerade 1/225, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm

Gulnader

165904

2013-01-24