Astri Bergman Taube grafikmappar
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): Mappar (2 st): "Sjösala ängar", signerade och numrerade 3/225, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube samt "Sjösala lundar", signerade och numrerade 1/225, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm
Gulnader
165904
2013-01-24