Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPAR med fat, 3 st, porslin, varav 2 st märkta Berlin
Den omärkta koppen med skador och lagningar, båda Berlin kopparm med smärre nagg och nötning på gulddekoren
165912
2013-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här