Koppar med fat i porslin

Koppar med fat i porslin
Koppar med fat i porslin
Koppar med fat i porslin
Koppar med fat i porslin
Koppar med fat i porslin
Koppar med fat i porslin
Koppar med fat i porslin
Koppar med fat i porslin

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPAR med fat, 3 st, porslin, varav 2 st märkta Berlin

Den omärkta koppen med skador och lagningar, båda Berlin kopparm med smärre nagg och nötning på gulddekoren

165912

2013-01-20