Spegel Jonas Frisk

Spegel Jonas Frisk
Spegel Jonas Frisk
Spegel Jonas Frisk
Spegel Jonas Frisk
Spegel Jonas Frisk
Spegel Jonas Frisk
Spegel Jonas Frisk
Spegel Jonas Frisk

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL sengustaviansk, a tergo etikettsignerad Jon Frisks Spegelfabrik Stockholm, höjd 165x67 cm

Renoverad och kompletterad, senare glas, smärre skador

165915

2013-01-16