Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL sengustaviansk, a tergo etikettsignerad Jon Frisks Spegelfabrik Stockholm, höjd 165x67 cm
Renoverad och kompletterad, senare glas, smärre skador
165915
2013-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här