Bror Marklund grafikparti
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARKLUND, Bror (1907-1977): Samling grafik, Kompositioner, signerade, varierande motiv och mått, 1 collage signerat och daterad -63 medföljer, 67x51 cm. Samlingen innehåller 32 lösa blad i passepartout, 2 mappar (6+5 blad)
Gulnader, tejpmärken, 1 mapp ej komplett
165929
2013-01-24