Bror Marklund grafikparti

Bror Marklund grafikparti
Bror Marklund grafikparti
Bror Marklund grafikparti
Bror Marklund grafikparti
Bror Marklund grafikparti
Bror Marklund grafikparti
Bror Marklund grafikparti
Bror Marklund grafikparti
Bror Marklund grafikparti
Bror Marklund grafikparti
Bror Marklund grafikparti
Bror Marklund grafikparti
Bror Marklund grafikparti
Bror Marklund grafikparti

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARKLUND, Bror (1907-1977): Samling grafik, Kompositioner, signerade, varierande motiv och mått, 1 collage signerat och daterad -63 medföljer, 67x51 cm. Samlingen innehåller 32 lösa blad i passepartout, 2 mappar (6+5 blad)

Gulnader, tejpmärken, 1 mapp ej komplett

165929

2013-01-24