Byrå Directoire Danmark/Nordtyskland
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, Directoire, Danmark/Nordtyskland, fanerad med mahogny, nyckelbössningar och beslag i mässing, övre sargen med tandsnitt, insvängda hörn med pelare krönt av korintiska kapitäl, övre lådan samt fötter med räfflad dekor, höjd 85, 79x48 cm
Smärre lagningar, kompletteringar
165940
2013-01-20