Byrå Directoire Danmark/Nordtyskland

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, Directoire, Danmark/Nordtyskland, fanerad med mahogny, nyckelbössningar och beslag i mässing, övre sargen med tandsnitt, insvängda hörn med pelare krönt av korintiska kapitäl, övre lådan samt fötter med räfflad dekor, höjd 85, 79x48 cm

Smärre lagningar, kompletteringar

165940

2013-01-20