Klot renässansstil 1800-tal

Klot renässansstil 1800-tal
Klot renässansstil 1800-tal
Klot renässansstil 1800-tal
Klot renässansstil 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLOT, renässansstil, 1800-tal, skulpterat ben, med utvändig ornamentik av stjärnor och akantus, delbar med invändig dekor av antikiserande figurscen med Scaevola inför Porsenna, 6x5,5 cm

Smärre skador

165942

2013-01-20