Klot renässansstil 1800-tal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KLOT, renässansstil, 1800-tal, skulpterat ben, med utvändig ornamentik av stjärnor och akantus, delbar med invändig dekor av antikiserande figurscen med Scaevola inför Porsenna, 6x5,5 cm
Smärre skador
165942
2013-01-20