Fernandez Arman färglitografi

Fernandez Arman färglitografi
Fernandez Arman färglitografi
Fernandez Arman färglitografi
Fernandez Arman färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARMAN, Fernandez (1928-2005): Frihetsgudinnan, signerad Arman, 7/150, färglitografi, bladstorlek 75,5x56,5 cm

165972

2013-01-16