Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Från Fågelön", 1965, "Vårvinter Emån", 1984, signerade R. Ljunggren 12/360 - 153/310, litografi, 47x34 - 33x51 cm, oramade
Ngt gulnad
165974
2013-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här