Reinhold Ljunggren litografier
2013-01-27
165975
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Snöskottning", "Frusen hamn", båda 1963 , signerade R. Ljunggren, PT litografi, 11x13 - 13x37 cm, samtryckta på ett ark, oramad