Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 4 st., "Söndag Västra Ågatan, Trosa", "Vinterkväll, Trosa", "Måne vid ån", "Vinter, Garvaregården", 1952-59, signerade, litografier,varierande format, oramade

Gulnade, marginalskador

165976

2013-01-27