Reinhold Ljunggren litografier
2013-01-27
165976
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 4 st., "Söndag Västra Ågatan, Trosa", "Vinterkväll, Trosa", "Måne vid ån", "Vinter, Garvaregården", 1952-59, signerade, litografier,varierande format, oramade
Gulnade, marginalskador