Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 6 st., "Söndag Västra Ågatan, Trosa", "Parklandskap, Tureholm", "Från Blekinge", "Trosautsikt", "Rådhustorget/Konstnären", signerade, litografier resp serigrafier, varierande format, 2 samtryckta, oramade

Delvis gulnade

165980

2013-01-27