Reinhold Ljunggren litografier
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 6 st., "Söndag Västra Ågatan, Trosa", "Parklandskap, Tureholm", "Från Blekinge", "Trosautsikt", "Rådhustorget/Konstnären", signerade, litografier resp serigrafier, varierande format, 2 samtryckta, oramade
Delvis gulnade
165980
2013-01-27