Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Över isen, Bokö", - "Trosa skärgård, Tofsö" signerade PT - HCXXIV/L, litografi, 28x46 - 23,5x39,5 cm

165992

2013-01-27