Cigarettetuier i silver

Cigarettetuier i silver
Cigarettetuier i silver
Cigarettetuier i silver
Cigarettetuier i silver
Cigarettetuier i silver
Cigarettetuier i silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CIGARETTETUIER, 3 st, silver, varav en med emaljdekor och en med nielloteknik stämplad Thailand, totalvikt ca 287 g

Med inskription och bucklor

165993

2013-01-20