Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Everts brygga", - "Vintervila" signerade PT - 150/310, litografi 22x35 - 27x36 cm
165999
2013-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här