Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Enebacken", - "Vintermorgon, Arboga" signerade 349/360 - 45/310, litografi, 25,5x35 - 25x33 cm

Ngt gulnad

166014

2013-01-27